Regleri za motocikle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Regleri za motocikle

Forum o reglerima na motociklima, vanbrodskim motorima, itd. - www.regler.sper.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 TGB Xmotion 250 EFI

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Pentium100
Član



Broj postova : 1
Join date : 29.06.2015

TGB Xmotion 250 EFI Empty
PostajNaslov: TGB Xmotion 250 EFI   TGB Xmotion 250 EFI Emptypon lip 29, 2015 8:12 am

Odlucio sam se za regler 14V-3FHVSP-30A-AX-K-LI jer sam vidio na stranici da ima 6 ugranji u X-motion skutere, a posto to nije neki eksta popularni skuter, cini mi se respektabilna brojka.

Ukratko trebala bi mi pomoc oko spajanja zica, znam se sluziti s multimetrom i imam ga doma, ali ne znam od kud poceti. Jel ima gotova shema za taj skuter po principu: ta boja zice na tu boju zice i sto je najgore kaj se moze desiti ukoliko se krivo spoji.

U prilogu je slika skinutog orginalnog reglera ( 3 zute zice su spojene na alternator)

(Dropbox)
TGB Xmotion 250 EFI DSC_0211

(tinypic)
TGB Xmotion 250 EFI 30rqr2x
[Vrh] Go down
Sper
Admin
Sper


Broj postova : 17
Join date : 30.08.2011
Lokacija : Zagreb, Kudekov put 17

TGB Xmotion 250 EFI Empty
PostajNaslov: Re: TGB Xmotion 250 EFI   TGB Xmotion 250 EFI Emptysri pro 09, 2015 10:38 am

Pentium100 je napisao/la:
Odlucio sam se za regler 14V-3FHVSP-30A-AX-K-LI jer sam vidio na stranici da ima 6 ugranji u X-motion skutere, a posto to nije neki eksta popularni skuter, cini mi se respektabilna brojka.

Ukratko trebala bi mi pomoc oko spajanja zica, znam se sluziti s multimetrom i imam ga doma, ali ne znam od kud poceti. Jel ima gotova shema za taj skuter po principu: ta boja zice na tu boju zice i sto je najgore kaj se moze desiti ukoliko se krivo spoji.

U prilogu je slika skinutog orginalnog reglera ( 3 zute zice su spojene na alternator)

Žice spajate prema donjem spisku

ORG   -->  SPER
------------------------
žuta  -->  siva
žuta  -->  smeđa
žuta  -->  siva
crvena  --> plava
crna  --> žuto-zelena
zelena  --> bijela tanka
[Vrh] Go down
http://www.regler.sper.hr
 
TGB Xmotion 250 EFI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Regleri za motocikle :: SPER regleri :: Pitanja i odgovori-
Forum(o)Bir: