Regleri za motocikle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Regleri za motocikle

Forum o reglerima na motociklima, vanbrodskim motorima, itd. - www.regler.sper.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mercury 90KS

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
jole88
Član



Broj postova : 1
Join date : 28.06.2015

Mercury 90KS Empty
PostajNaslov: Mercury 90KS   Mercury 90KS Emptyned lip 28, 2015 9:57 pm

Pozdrav svima!
 
Pitao bih vas koji regler bih morao uzeti za motor Mercury 90KS vanbrodski, dvotaktni.
Mjereni napon na dvije žute žice koje izlaze iz namotaja je na minimumu 20 volti, a kad se da gas prelaze 50 volti. Žice su mislim 1,5mm2 i na crvenoj je osigurač od 20 ampera. Još ima sivu žicu koja ide na  mjerač okretaja, i još jednu crvenu koju sam našao na netu da je SENSE, pretpostavljam da je spojena na stalni +. Crne žice nema pa vjerujem da je minus spojen na masu.


Pitanja: Da li mogu signal za mjerač okretaja uzeti direktno sa jedne od žutih žica?
           Da li se SENSE žica spaja direktno na bateriju?
           Koji vaš regler bi mi odgovarao?

Hvala unaprijed!

Josip.
[Vrh] Go down
Sper
Admin
Sper


Broj postova : 17
Join date : 30.08.2011
Lokacija : Zagreb, Kudekov put 17

Mercury 90KS Empty
PostajNaslov: Re: Mercury 90KS   Mercury 90KS Emptysri pro 09, 2015 10:19 am

jole88 je napisao/la:
Pozdrav svima!
 
Pitao bih vas koji regler bih morao uzeti za motor Mercury 90KS vanbrodski, dvotaktni.
Mjereni napon na dvije žute žice koje izlaze iz namotaja je na minimumu 20 volti, a kad se da gas prelaze 50 volti. Žice su mislim 1,5mm2 i na crvenoj je osigurač od 20 ampera. Još ima sivu žicu koja ide na  mjerač okretaja, i još jednu crvenu koju sam našao na netu da je SENSE, pretpostavljam da je spojena na stalni +. Crne žice nema pa vjerujem da je minus spojen na masu.


Pitanja: Da li mogu signal za mjerač okretaja uzeti direktno sa jedne od žutih žica?
           Da li se SENSE žica spaja direktno na bateriju?
           Koji vaš regler bi mi odgovarao?

Hvala unaprijed!

Josip.

     Za mjerač okretaja nije baš najsigurnije uzeti žicu sa generatora. Trebalo bi to propustiti preko limitatora napona.
 
     Sense žica se možda spaja na kontakt+, ako priključenjem vuče više od 0,1mA struje.

    Regler koji bi odgovarao radim po narudžbi (ako želite imati dodatnu sense žicu). Limiter napona za mjerač okretaja možete spojiti posebno.
[Vrh] Go down
http://www.regler.sper.hr
 
Mercury 90KS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Regleri za motocikle :: SPER regleri :: Pitanja i odgovori-
Forum(o)Bir: